Arşivimiz

GKV BİLİM SANAT VE ŞENLİĞİ 2017 İLGİ GÖRDÜ

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu öğrencileri tarafından düzenlenen Bilim ve Sanat Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Birçok bilimsel projenin sergilendiği şenlikte sahne sanatları ve görsel sanatlara da yer verildi.

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu öğrencileri tarafından düzenlenen Bilim ve Sanat Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Birçok bilimsel projenin sergilendiği şenlikte sahne sanatları ve görsel sanatlara da yer verildi. Okul orkestrasının muhteşem konseri şenliğe gelenleri adeta coşturdu.

Kuruluşunun 53. Yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutlayan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları yılsonu etkinlikleri kapsamında düzenlenen Bilim ve Sanat Şenliği ile öğrencilerin hazırladığı çeşitli fen projeleri ve sanatsal çalışmalarını gözler önüne sergiledi. GKV Özel Okullarında düzenlenen Bilim ve Sanat Şenliği’nin açılışı GKV Özel Okulları Genel Müdürü Müfit Taşlıyar, Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşcan, Ortaokul Müdürü Nadir Gürsel ile davetliler tarafından yapıldı.

Öğrenciler atık malzemeden kıyafet yaptı

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Bilim ve Sanat Şenliğinde öğrencilerin atık malzemelerden yaptığı bir birinden güzel kıyafetler büyük alkış aldı. Öğrenciler özenle hazırladıkları kıyafetleri düzenledikleri defile ile davetlilere alkışlar arasında sundu.

Bilim ve Sanat Şenliği kapsamında fen bilimleri zümresi tarafından gerçekleştirilen ve görsel şova dönüşen deneyler izleyenleri adeta büyüledi. Şenlik kapsamında görsel sanatlar zümresi tarafından öğrencilere canlı performans resim ve seramik boyama çalışmaları yaptırılırken müzik zümresi tarafından da ritim şov gösterisi gerçekleştirildi.

Şenlikte öğrencilere ödül yağmuru

GKV Özel Okulları öğrencilerinin gerçekleştirdiği Hindistan Baharat Projesinde görev alan öğrencilere İngilizce Bölüm Başkanı Cristina Mirela Gültekin ve okul idarecileri tarafından sertifikaları verildi. 2016-2017 eğitim öğretim yılı içerisinde sahne sanatları kapsamında gerçekleştirilen drama çalışmaları ve oyunlarda rol alan öğrenciler de Türkçe zümresi tarafından ödüllendirildi. GKV Özel Ortaokulu Bilim ve Sanat Şenliği okul orkestrası tarafından verilen muhteşem konser sonrası son buldu.


 

Copyright Gaziantep Kolej Vakfı | 2015 | Tüm Hakları Saklıdır